Підтримка клієнтів KASSSA

Наші експерти працюють для вас

Що таке підтримка KASSSA

Живе спілкування

Для всіх користувачів ми проводимо консультації по Skype з демонстрацією екрану: ми показуємо KASSSA в дії та відповідаємо на будь-які запитання.

Без офіціозу

Ми не любимо формальне спілкування та намагаємося пояснювати все доступно та просто — це зберігає час та допомагає швидко знайти спільну мову.

Фокус на результат

Швидке вирішення ваших задач та максимальне автоматизування процесів — от що головне для нас. Будь-які побажання та пропозиції ми передаємо розробникам KASSSA. Маєте ідеї? — Пишіть!

Article illustration photo

Онбординг

В рамках онбординга ви отримаєте як базову, так і детальну допомогу з налаштування KASSSA під потреби вашого бізнесу.
Базовий онбординг — це самостійна робота з навчальними матеріалами (Приклади використання, Посібник користувача, Відео-уроки).
Продвинутий онбординг дає можливість персонального спілкування з фахівцем KASSSA, який допоможе ефективно налаштувати та використовувати всі можливості сервісу.

Article illustration photo

Консультації

Персональні консультації по роботі з KASSSA ідеально підходять тим користувачам, які хочуть підвищити результативність роботи з сервісом, його окремими можливостями, а також з API.Для наших користувачів персональні консультації доступні по Skype та Google Hangouts.

Article illustration photo

Вебінари

Ми, разом з нашими колегами з команд Sales та Marketing, регулярно проводимо вебінари. 
Вони націлені на надання загальної структурованої інформації про функціонал сервісу. 
Такі заходи будуть цікаві тим користувачам, які тільки починають роботу з KASSSA, оскільки дають уявлення про основні та найбільш цікаві функції сервісу, а також відповідають на питання, що задаються найчастіше.

Article illustration photo

Технічна підтримка

Технічна підтримка доступна всім нашим користувачам.
Ми завжди поруч. Є питання? — Наша команда допоможе вам знайти відповідь в онлайн-чаті або за адресою moc.asssak%40ecivres.

Напишіть нам прямо зараз!

Заповніть форму зворотнього зв'язку - і наш менеджер зв'яжеться з вами

Дякуємо!

Ми скоро з Вами зв'яжемося

Can't send form.

Please try again later.