FAQ

 • Чи насправді сервіси KASSSA безкоштовні?

  Так, насправді, ніяких хитрощів! Всі сервіси KASSSA, які запущені на даний момент, є на 100% безкоштовними, без жодних обмежень та без прихованих платежів. Виставляйте скільки завгодно рахунків та створюйте платіжні плани без обмежень. 

 • В чому хитрість? Як KASSSA заробляє гроші?

  KASSSA буде заробляти гроші на послугах гнучкого та швидкого фінансування вашого бізнесу. А саме: ми запропонуємо вам послуги факторингу та кредитування на взаємовигідних умовах. Наша мета - дати бізнесу таку ж гнучкість і свободу умов платежів, яку мають фізичні особи

 • Чи надаєте ви підтримку клієнтам?

  Так! Ми готові відповісти на всі ваші запитання за допомогою онлайн-чату та електронної пошти.  

 • Чи захищені мої дані?

  Всі ваші дані в повній безпеці. Ми використовуємо інфраструктуру Microsoft Azure. Наші сервери захищені фізично та електронно. Будь-яке з'єднання між вами та сервісами KASSSA захищено 256-бітовим шифруванням SSL.

 • Чи потрібно мені встановлювати якесь програмне забезпечення?

  KASSSA на 100% веб-додаток, тому вам просто потрібне підключення до Інтернету та будь-який інтернет браузер.

 • Що потрібно зробити, щоб почати користуватися KASSSA?

  Вам потрібно пройти реєстрацію в KASSSA, яка включає перевірку електронного цифрового підпису вашої юридичної особи або фізичної особи-підприємця за допомогою державної інтегрованої системи електронної ідентифікації id.gov.ua, та заповнити обов’язкові дані в профілі компанії та особистому профілі в KASSSA.

Не знайшли потрібну вам інформацію?